Haberler

"Liseler Arası Türkiye Yüzme Şampiyonası"nda Çifte Başarı!
28 - 29 Mart tarihlerinde Edirne’de düzenlenen ve 35 okuldan 350 sporcunun katıldığı ‘’Liseler Arası Türkiye Yüzme Şampiyonası‘’nda takım halinde Türkiye 4.sü olarak kupayı okulumuza kazandıran sporcu..

Devamı
"Küçük Erkek Biatlon İstanbul İl Seçmeleri"nden 3.lükle Döndük!
20 Mart tarihinde yapılan "Okullar Arası Küçük Erkek Biatlon" İstanbul il seçmelerinde 6-C sınıfı öğrencilerimizden Berk Efe Atamer İstanbul 3.sü olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devam..

Devamı
9 Yaş Teşvik Yüzme Yarışları İstanbul Başarısı
Sultanbeyli yüzme havuzunda 16-17 Mart tarihlerinde düzenlenen 2010 doğumlular (9 yaş) İstanbul Şampiyonası'nda tamamen kendi alt yapımızdan yetişen 17sporcumuzla toplam 21 altın 6 gümüş ve 4 bronz ma..

Devamı
Okullar Arası Ritmik Cimnastik Küçükler Müsabakasına Katıldık.
12 Mart Salı günü 50. Yıl Spor Salonunda yapılan "Okullar Arası Ritmik Cimnastik Küçükler Müsabakası"na katılanöğrencilerimizDuygu Güler ve Defne Deren Kısacık okulumuzu başarı ile temsil ettiler.Ö..

Devamı
Anabilim Spor Kulübü Yarıyıl Tatilini Dopdolu Geçirdi.
Anabilim Spor Kulübü Yüzme ekibimiz, yarıyıl tatilinde haftada bir gün Fenerbahçe Spor Kulübü yüzme şubesinin misafiri olarak 50 metrelikhavuzda antrenman yaparak yarışlara hazırlandılar, sinema ..

Devamı
"Akdeniz Cup" turnuvasına katıldık.
Bu yıl 3. sü yapılan Anabilim Spor Kulübü basketbol ve tenis kamp organizasyonu AKDENİZ CUP turnuvasına katılım sağlanarak gerçekleştirildi. Limak Limra Kemer otellerinde düzenlenen turnuvaya, 4 ..

Devamı
Geleceğin Anabilim Eğitim Kurumları Binicilik Kulübü sporcuları “Engel Atlama Teşvik Yarışması”nda birinci oldular!
Anabilim Eğitim Kurumları olarak çocuk gelişiminde sporun önemli bir yeri olduğu bilinciyle kurduğumuz ve sayısız başarıya imza attığımız Anabilim Spor Kulübü, bünyesine ekleyeceği Binicilik Branşın..

Devamı
“Artistik Yüzme Şampiyonası”nda Anabilim farkı!
11-12-13Mayıstarihleri arasında Burhan Felek Yüzme Havuzu’nda düzenlenen “Artistik YüzmeTürkiye Şampiyonası”nda Solo,Kombo, Düet ve Bireyselbranşlardabaşarılı sonuçlar alan sporcu ve antrenö..

Devamı
Okul Sporları Yıldızlar Yüzme Grup Müsabakaları’nda Şampiyon Olduk!
03 - 06 Mayıs tarihlerinde Ordu’da düzenlenen, Okul Sporları Yıldızlar Yüzme Grup Müsabakalarına katılan 7 ve 8.sınıf kız ve erkek okul takımı öğrencilerimiz, 50 okul'dan 320 sporcuya karşı büyük b..

Devamı
"MEB Küçükler Grup Müsabakaları"nda çifte mutluluk yaşadık.
6-29 Nisan tarihlerinde Adana'da düzenlenen "MEB Küçükler Grup Müsabakaları"nda Ümraniye kampüsü erkek takımımız 2. olurken; kız takımımız 3. olarak finallere adını yazdırdı.Samsun’da yapılacak final ..

Devamı
MEB Yıldızlar Kategorisi Yüzme Müsabakaları'ndan Çifte Kupa İle Döndük!
Burhan Felek yüzme havuzunda 110 okul ve 350 sporcunun katılımıyla, 10-11-12 Nisan tarihlerinde gerçekleşen yüzme müsabakalarının MEB Yıldızlar Kategorisi'nde yarışan sporcularımız hem erkek hem de ba..

Devamı
Anabilim Anadolu Lisesi Genç Erkek Basketbol Takımı, Ümraniye İlçe Şampiyonu Oldu!
Bir Şampiyonluk daha geldi! Anabilim Anadolu Lisesi Genç Erkek Basketbol Takımımız, Ümraniye İlçe Şampiyonu Oldu.Ümraniye ilçesi spor daire başkanlığı tarafından düzenlenen “Ümraniye 10. Geleneksel Sp..

Devamı
Anabilim Genç Erkek Yüzme Takımı, 13. kez şampiyonluğu kimseye bırakmadı!
Öğrencilerinin akademik eğitimlerinin yanı sıra sosyal ve sportif gelişimlerine verdiği önemle birçok spor dalında başarılara imza atan okulumuz farkını yine gösterdi.30-31 Mart tarihlerinde Kayser..

Devamı
MEB Küçükler Yüzme İl Müsabakaları’nda başarı yine Anabilim’de!
20-22 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenen, MEB Küçükler Yüzme İl Müsabakaları’na katılan Ataşehir Ortaokulu Kız Takımımız İstanbul 3.sü olarak kupa almaya hak kazanırken, Ataşehir Ortaokulu Erke..

Devamı
MEB Gençler Yüzme Müsabakaları'nda Gruptan Şampiyon Çıkarak Finale Yükseldik.
Rize ilimizde yapılan MEB Gençler Yüzme Grup Müsabakaları’na katılan erkek takımımız gruptan şampiyon çıkarak Kayseri'de yapılacak finallerde okulumuzu temsil etme hakkı kazanmıştır.Öğrencilerimizi ve..

Devamı
4. Sınıflar Arasında Düzenlenen Basketbol Şut Turnuvasında Şampiyon 4-D Sınıfı Oldu!
Anabilim Eğitim Kurumlarında, 4. sınıflar arasında düzenlenen karma basketbol şut yarışmalarında 4-D sınıfı 4-C sınıfını yenerek sampiyonluğu kazandı.4-D sınıfı, kupasını Müdür Yardımcısı Beyza Hızal'..

Devamı
İLETİŞİM
K.Ataşehir Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Cad. Kahraman Sok.No: 1
Çamlık K. Ataşehir Mevkii Ümraniye/ İSTANBUL
Çekmeköy Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Cad. Manyas Sokak No:5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Cad. Tüccar Katibi Sok. No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mah. Vatan Cad. Sait Cordan Sok. No:15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Cad. Durmuşoğlu sok. No:22
Çekmeköy/İSTANBUL
Koşuyolu Anaokulu
Koşuyolu, Mahmutyesari Sokak No:74
Kadıköy / İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mah. Feraset Sok. No: 10
Ümraniye / İSTANBUL