Mehmet Hakan Çınar
Anabilimde basketbolun amacı, başarılı, yaşam boyu öğrenen, özgüvenli, paylaşmayı bilen ve topluma karşı sorumlu sporcular yetiştirmektir.

Mehmet Hakan Çınar

Basketbol Antrenörü

1977 yılında İzmit’te doğan Mehmet Hakan Çınar, Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunda öğrenimine devam etmektedir, B sınıfı antrenörlük lisansına sahiptir.

1996 yılında başlayan antrenörlük kariyerinde önce İstanbul DSİ Spor Kulübünde iki sene yıldız erkek B takım antrenörlüğü, daha sonra iki yıl İstanbul TED Spor Kulübünde A takım erkek yardımcı antrenörlüğü ile yıldız erkek takım antrenörlüğü yapmıştır.

TED Spor Kulübünden 2000 yılında ayrılmış, aynı sene İstanbul TOFAŞ Spor Kulübünde yıldız ve genç takım antrenörlüğünü ve basketbol okulu antrenörlüğünü üstlenmiştir.

Daha sonra Zonguldak Erdemir Spor Kulübünde A takımı 1. ve 2. Basketbol Ligi yardımcı antrenörlüğü bu görevinin ardından da Kocaeli’de iki sene spor okulu işletmeciliği yapmıştır.

2008 yılında bir sene kadar Tuzla Spor Kulübünde A takım yardımcı antrenörlüğünü, 2009 yılından 2014 yılına kadar Kızıltoprak Spor Kulübünde önce 3. Ligde A takım baş antrenörlüğünü daha sonrada aynı kulübün minik, küçük, yıldız ve genç takım baş antrenörlüğünü üstlenmiştir.

2014 – 2015 öğretim yılından itibaren okulumuz basketbol çalışmalarını yürütmektedir.

İLETİŞİM
K.Ataşehir Kampüs
Şenol Güneş Bulvarı İkbal Cad. Kahraman Sok.No: 1
Çamlık K. Ataşehir Mevkii Ümraniye/ İSTANBUL
Çekmeköy Sancaktepe Kampüs
Meclis Mahallesi Atatürk Cad. Manyas Sokak No:5
Sancaktepe / İSTANBUL
Suadiye Anaokulu
Emin Ali Cad. Tüccar Katibi Sok. No: 11
Suadiye / İSTANBUL
Ataşehir Anaokulu
Atatürk Mah. Vatan Cad. Sait Cordan Sok. No:15
Ataşehir / İSTANBUL
Çekmeköy Anaokulu
Çavuşbaşı Cad. Durmuşoğlu sok. No:22
Çekmeköy/İSTANBUL
Esenşehir Anaokulu
Madenler Mah. Feraset Sok. No: 10
Ümraniye / İSTANBUL